Oferta
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami
Czas trwania Cena
120 min 350 zł
90 min 289 zł

To połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych Bazalt bardzo dobrze utrzymuje ciepło i daje efekt niesamowitego odprężenia. To niezwykle przyjemna terapia, rodzaj połączenia z naturą za pomocą kamieni. Poczuj moc kamieni wulkanicznych. Masaż jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, cierpiącym na bezsenność i bóle mięśniowe.

Proszę Państwa, czy możemy uskutecznić małą wizualizację? Proszę sobie wyobrazić pozbawioną porów, idealnie gładką i perfekcyjnie obłą powierzchnię kamieni bazaltowych.

A teraz wyobraźmy sobie siebie po ciężkim dniu pracy…

– W kontakcie z ciałem gorący bazalt odpręża i relaksuje bolące mięśnie, błyskawicznie docierając do źródła bólu i łagodząc dolegliwości. Musicie wiedzieć, że jest to kamień, który szczyci się wyjątkowymi właściwościami utrzymywania ciepła i wysoką zawartością rdzy, a co za tym idzie – przyspiesza leczenie chorób naczyń krwionośnych i rozluźnia układ mięśniowy.

– Masaż gorącymi kamieniami wyrównuje niedobory energetyczne, redukuje zmęczenie i stres, stanowiąc przyjemne połączenie z naturą 

Ciepło dociera błyskawicznie do ognisk bólu. U stóp wulkanów Polinezji, tysiące lat temu, szaman rozkładał wulkaniczne kamienie wokół chorego, dotykał obolałego ciała, łagodząc różne rodzaje bólu. Termoterapia i akupresura w połączeniu z aurą subtelnego zapachu eterycznych olejków – czyni cuda. Ciepło, pobudzając receptory skóry, zdąża w głąb ciała i ogrzewa kolejne czakry, aż po czakram serca… Idealna gładkość i obły kształt promieniujących ciepłem bazaltowych kamieni… Przesuwane po ciele masującym delikatnie ruchem, wyrównują niedobory energetyczne, poprawiają krążenie, oczyszczają organizm.
To połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych  Bazalt bardzo dobrze utrzymuje ciepło i daje efekt niesamowitego odprężenia. To niezwykle przyjemna terapia, rodzaj połączenia z naturą za pomocą kamieni. Poczuj moc kamieni wulkanicznych. Masaż jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, cierpiącym na bezsenność i bóle mięśniowe.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI:

  • zmniejsza ból, dokuczliwe napięcie mięśni oraz zmęczenie;
  • daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele masowanej osoby;
  • wprowadza do ciała harmonię, równowagę i spokój;
  • wpływa na układ limfatyczny, krwionośny;
  • odżywia skórę.

OBIEKT KLIMATYZOWANY. 

Efekt Terapeutyczny: ****
Efekt Relaksacyjny: *****