Oferta
Lulur – Indonezyjski peeling i masaż balijski
Czas trwania Cena
90 min 399 zł

Czy Twoja skóra jest szorstka i matowa? Jesteś zmęczona i zestresowana, a to odbija się na Twoim wyglądzie?

Poznaj nasz wyjątkowy rytuał –Rytuał LULUR.

Rytuał LULUR to indonezyjska tradycja oczyszczania. Wywodzi się z egzotycznej wyspy Bali, na której wykonywany jest od setek lat. Zakłada on, że wygląd zewnętrzny odzwierciedla wnętrze człowieka.

Rytuał LULUR obejmuje regenerujący peeling całego ciała. Dzięki niemu skóra będzie jedwabiście gładka i odzyska zdrowy, piękny kolor. Następnie wykonywany jest aromatyczny Masaż Balijski. Specjalnie skomponowany bukiet zapachów wyjątkowo relaksuje, wprowadza w pozytywny nastrój, dodaje energii.

Receptury LULUR wykorzystują lecznicze i pielęgnacyjne właściwości roślin, ziół, kwiatów, owoców, pestek i kory drzew.

Rytuał LULUR oczyści, zregeneruje i odżywi Twoje ciało, ukoi nerwy, usunie napięcie mięśni spowodowane przewlekłym stresem oraz całkowicie odpręży. Odkryje Twoje piękno na nowo!

Odzyskaj swoje utracone piękno! Zapisz się na ten wyjątkowy rytuał!

RYTUAŁ LULUR OBEJMUJE:

  • peeling całego ciała z wybranym LULUR : COFFE, LEMONGRASS, CHOCOLATE, COCONUT, GREEN TEA, WHITE RICE, WHITE RICE & TURMERIC, LAVENDER, JASMIN, AVOCADO, HERBAL
  • aromatyczny masaż balijski na maśle Shea

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z PEELINGU:

  • daje natychmiastowy efekt, skóra staje się miękka i wygładzona,
  • jest to doskonałe przygotowanie do następnego kroku w pielęgnacji, czyli nawilżenia skóry odpowiednim balsamem lub olejkiem, dzięki temu dłużej zachowa ona zdrowy wygląd i jędrność,
  • peellingowanie ciała przyspiesza regenerację i odbudowę naskórka,
  • to skuteczne rozwiązanie przed depilacją, poruszy wrośnięte włoski, które łatwiej będzie usunąć,
  • przywraca skórze gładkość, jędrność i promienność

Masło Shea to drogocenny kosmetyk, od tysiącleci ceniony za swoje właściwości pielęgnacyjne, upiększające i lecznicze. Pozyskuje się je z owoców drzewa masłowego które rośnie na ziemiach środkowej i wschodniej Afryki. W Europie nazywa się je Masłoszem Parki, by uczcić jego odkrywcę nazwiskiem Park, w Afryce natomiast określa się je słowem Karite, co znaczy „życie”, Shea zaś oznacza „święty” . Ponieważ to roślina do tego stopnia wyjątkowa – jej drogocenne owoce mogą zbierać jedynie kobiety, w trakcie uroczystych zbiorów i to one tradycyjnie zajmują się pozyskiwaniem z nich oleju o dobroczynnych właściwościach.

Na potrzeby naszego masażu masło zostanie podgrzane tak, by w kontakcie ze skórą było nie tylko lekarstwem i kosmetykiem, ale i źródłem przyjemności. Jego jedwabista konsystencja i piękny zapach to doskonałe uzupełnienie dla dotyku doświadczonej masażystki, którego dobroczynne właściwości są jeszcze cenniejsze. Ich połączenie to zarówno wspaniały zabieg dla ciała, jak i dla duszy.

OBIEKT KLIMATYZOWANY.