Oferta
Masaż tajski klasyczny
Masaż tajski klasyczny
Czas trwania Cena
120 min 320 zł
90 min 279 zł
60 min 249 zł

Mądrością jest czerpanie z wielowiekowego doświadczenia Wschodu. Jedyny w swoim rodzaju kompleksowy sposób terapii zarówno ciała, jak i duszy. Buddyjski system jogi powiązany z Ayurwedą – starożytnym rodzajem medycyny holistycznej.

Połączenie praktyki asanów – pozycji ciała mających szerokie oddziaływanie terapeutyczne, profilaktyczne i oczyszczająco – relaksacyjne z masażem rozluźniającym pod wpływem lekkich, ale zdecydowanych ruchów kojarzonych z jogą.

Efektem tych zabiegów jest szeroko pojmowane zdrowie:

  • fizyczne – bez bolesnego napięcia mięśni, poczucia ciężkości i nadmiaru ciała, braku energii witalnej. nadmiernego obciążenia stawów;
  • psychiczne – bez zmęczenia intelektualnego i balastu negatywnych emocji;
  • duchowe – w poczuciu szczęścia i zadowolenia z siebie i życia.

W masażu tajskim przede wszystkim uciskane są określone punkty na całym ciele – począwszy od stóp a następnie kolejnych partii ciała idąc w kierunku głowy. Wykonywany jest nie tylko dłońmi ale także kciukami, nadgarstkami, przedramionami a nawet łokciami, kolanami i stopami. 

Masowana osoba przyjmuje w trakcie masażu wiele różnych pozycji właściwych dla jogi – z tego względu masaż tajski bywa nazywamy “jogą dla leniwych”.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MASAŻU TAJSKIEGO:

  • poprawi krążenie krwi i limfy;
  • uwolni ciało z nagromadzonych toksyn;
  • poprawi przemianę materii;
  • wzmocni system immunologiczny organizmu.

Efekt Terapeutyczny: *****
Efekt Relaksacyjny: **

Masaż tajski Katowice – ukojenie ciała kulturą Wschodu

Kultura Dalekiego Wschodu od lat jest uważana za kwintesencję równowagi i zdrowia. Szczególne znaczenie ma tutaj masaż tajski, który ma zbawienny wpływ na organizm. Zabieg ten stał się bardzo popularny w czasach, gdy pandemia przeszkodziła w wyjazdach do azjatyckich krajów. Skorzystanie z klasycznego tajskiego masażu w Katowicach w naszym salonie Aturi pozwoli Państwu, choć przez godzinę lub dwie poczuć wpływ wschodniego klimatu na swoim ciele. Sprzyja temu fakt, że w naszym gabinecie pracują masażystki pochodzące z Bali, które o masażu tajskim wiedzą wszystko i posiadają niezbędne umiejętności, aby poprawnie go wykonywać.

Masaż tajski Katowice – korzyści dla ciała i ducha

Masaż tajski w Katowicach w naszym salonie Aturi jest wykonywany nie tylko dłońmi, ale także kciukami, nadgarstkami, przedramionami, łokciami, kolanami i stopami. Poza tym podczas zabiegu masowana osoba przyjmuje wiele pozycji znanych z jogi, dlatego masaż tajski jest nazywany jogą dla leniwych. Połączenie tych pozycji i masażu rozluźniającego wykonywanego przez nasz doświadczony personel prosto z Indonezji przynosi ukojenie i oczyszczenie dla ciała. Masaż tajski oddziałuje także terapeutycznie i profilaktycznie na ludzki organizm. Efektem zabiegu jest również zdrowie psychiczne, gdyż klasyczny tajski masaż w Katowicach niweluje zmęczenie intelektualne i znosi balast negatywnych emocji. Zapewniamy, że każdy z Państwa po skorzystaniu z naszego zabiegu opuści gabinet w poczuciu szczęścia i zadowolenia.