Oferta
Masaż relaksacyjny/antystresowy
Masaż relaksacyjny/antystresowy
Czas trwania Cena
120 min 320 zł
90 min 280 zł
60 min 249 zł

Mający na celu odprężenie i zrelaksowanie całego ciała. Idealna forma relaksu dla osób narażonych na stres. Głównym celem jest osiągniecie błogiego stanu w strefie psychicznej, jak również fizycznej.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MASAŻU RELAKSACYJNEGO:

  • wycisza emocje i napięcia;
  • uspokaja myśli i umysł, a także Twoje ciało;
  • poprawia Twoje samopoczucie;
  • likwiduje napięcia psychosomatyczne.

KAŻDY MASAŻ NA ŻYCZENIE MOŻE BYĆ ROBIONY CIEPŁĄ AROMATYCZNĄ OLIWKĄ.

Efekt Terapeutyczny: *
Efekt Relaksacyjny: *****

Masaż relaksacyjny w Katowicach

Współczesny tryb życia, pośpiech i stres powodują szereg napięć w całym ciele. Idealnym sposobem na rozluźnienie jest masaż relaksacyjny w Katowicach. Delikatny masaż całego ciała nie tylko odpręża, ale również pomaga wyciszyć umysł. Doskonale rozumieją to nasze wysoce wykwalifikowane masażystki. Pochodzą z Bali, co pozwala włączyć do rytuałów orientalne elementy i poczuć powiew Azji nawet podczas masażu relaksacyjnego.

Atmosfera podczas masażu antystresowego

Celem masażu relaksacyjnego jest przede wszystkim regeneracja ciała jak i umysłu, redukcja stresu, wyciszenie, komfort fizyczny jak i psychiczny oraz rozluźnienie mięśni. W naszym salonie oprócz profesjonalnej obsługi znajdą Państwo niepowtarzalny klimat, który przeniesie Państwa w odległe kraje Azjatyckie. Specjalna aranżacja wnętrz, ciepło kolorów, przyjemny blask świec, wyciszająca muzyka, cudowne aromaty świec, kadzideł i olejków sprawią, że uda się Państwu zapomnieć o świece w momencie kiedy zamkną się drzwi. W trakcie wizyty zapewnimy również pełen komfort i intymność, na stołach do masaży czekać będą świeże ręczniki, bielizna jednorazowa, mamy również przygotowane szlafroki (również jednorazowe na życzenie), jednorazowe kapcie, spinki/klipsy do włosów, opaski, jak i również biustonosze. Dla Państwa wygody w każdym pokoju znajdą Państwo umywalkę z niezbędnymi środkami higieny i dezynfekcji, oraz prysznice.

Masaż relaksacyjny w Katowicach

Poza odpowiednią atmosferą, niezbędnym elementem sukcesu skutecznego masażu relaksacyjnego jest wygodna pozycja. W gabinecie Aturi Orient Massage profesjonalne masażystki korzystają z komfortowych stołów do masażu, z odpowiednimi możliwościami regulacji i ułożenia głowy, ramion i nóg. Stosujemy także pomoce, takie jak wałki, rolki i kliny, dzięki którym nasi klienci mogą w pełni korzystać z zalet płynących z masażu antystresowego.

Antystresowy masaż Katowice – ciepło i komfort

Efekt masażu relaksacyjnego można spotęgować, łącząc go z ciepłem. Wyższa temperatura powoduje lepsze rozluźnienie mięśni, a ciało może w pełni doświadczyć dobroczynnych skutków zabiegu. Masaż relaksacyjny w Katowicach odbywa się w optymalnej temperaturze, a obszary, które nie były masowane, są okrywane. Przyjemne doznania natomiast spotęgujemy, jeśli użyjemy do zabiegu ciepłej oliwki lub masła shea. Zachęcamy do poznania wszystkich zalet masażu relaksacyjnego w Katowicach i wizyty w naszym salonie.