Oferta
Lulur – Indonezyjski peeling i maska na ciało
Czas trwania Cena
60 min 300 zł

Czy zauważyłaś, że Twoja skóra po wakacyjnym sezonie jest szorstka, nie tak elastyczna i odżywiona jak byś chciała? Być może po nadmiernym opalaniu na słońcu teraz bardziej zauważasz oznaki starzenia się skóry i inne drobne niedoskonałości…?

Prawdopodobnie przyczyną jest zbyt małe nawilżenie. W takich sytuacjach niezbędne będzie systematyczne peelingowanie!

Specjalnie wyselekcjonowana kompozycja zapachowa odpręża, wprowadza w pozytywny nastrój, dodaje energii i redukuje stres.

Pieszczota ciała bywa objawem tkliwości wobec jestestwa. Indonezyjska tradycja pielęgnacyjnego oczyszczania opiera się na wierze w to, że wygląd zewnętrzny odzwierciedla wnętrze człowieka. Dlatego też indonezyjskie kobiety od stuleci przywiązywały ogromną wagę do stosowania różnych zabiegów pozwalających właściwie zadbać o zdrowie oraz piękny wygląd ciała i przede wszystkim skóry – jej sprężystość, gładkość, aksamitną miękkość.

Pierwotnie praktyki LULUR stosowane były w pałacach Bali i Jawy przez ściśle wtajemniczone grono kobiet, które w przedślubnym rytuale przeprowadzały „głaskanie skóry” panny młodej i inne tajemnicze zabiegi mające przygotować ciało, umysł i duszę dziewczyny do przyszłego życia z mężem.

Do dzisiaj indonezyjskie kobiety poświęcają pielęgnacji ciała nawet kilka godzin dziennie, nadal stosują pradawne receptury LULUR wykorzystując wypróbowane przez pokolenia lecznicze, pielęgnacyjne i kosmetyczne właściwości roślin, ziół, kwiatów, owoców, pestek i kory drzew. I te właśnie komponenty o egzotycznie brzmiących nazwach, takich jak: pandan, papaja, awokado, są składnikami masek i peelingów, które już samym aromatem koją zmysły. Ich zróżnicowana konsystencja daje efekt Lulur – dogłębnego „głaskania skóry” i oczyszczającego masażu ciała.

LULUR OBEJMUJE:

  • peeling całego ciała z wybranym LULUR : COFFE, LEMONGRASS, CHOCOLATE, COCONUT, GREEN TEA, WHITE RICE, WHITE RICE & TURMERIC,  LAVENDER, JASMIN, AVOCADO, HERBAL
  • maskę na całe ciało:

NUTRITIF – body mask

Delikatna, kremowa maska odżywczo-nawilżająca do ciała doskonale odświeża i wygładza skórę. Hydromanil pozwala usyskać długotrwałe i głębokie nawilżenie, wspomaga funkcje enzymatyczne korneocytów, reguluje proces złuszczania naskórka, eliminuje zgrubienia, a co za tym idzie pozostawia warstwę rogową spójną i elastyczną. Obecny w masce d-panthenol i allatonina, działają regenerująco, koją i łagodzą podrażnienia, nadają skórze zdrowy wygląd. Maska polecana jest do skóry suchej, odwodnionej, podrażnionej i nadmiernie eksponowanej na słońce.

CRANBERRY – body mask

Żurawinowa odmładzająco-ujedrniająca kremowa maska do ciała na bazie glinki, która odbudowuje, remineralizuje i absorbuje zanieczyszczenia. Intensywnie pielęgnuje skórę, pomaga odzyskać jej jędrność i elastyczność. Kwasy AHA regulują proces rogowacenia skóry i poprawia nawilżenie. Obecność kompleksu Provislim wspomaga proces redukcji cellulitu, zmniejsza lokalnie magazynowanie tłuszczu i poprawia elastyczność skóry. Żurawina dostarcza skórze witamin i minerałów, które działają przeciwutleniająco i odmładzająco. Preparat polecany dla osób walczących z cellulitem i nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, przy skórze zmęczonej, naczyniowej i potrzebującej odmłodzenia.

OBIEKT KLIMATYZOWANY.