Oferta
Masaż afrykański masłem shea
Masaż afrykański masłem shea
Czas trwania Cena
120 min 350 zł
90 min 299 zł
60 min 269 zł

Czy istnieje coś przyjemniejszego od masażu relaksacyjnego?

Odpowiadamy: egzotyczny masaż relaksacyjny z użyciem masła shea!

O dobroczynnych właściwościach masła shea prawdopodobnie słyszał już każdy. To wychwalane remedium na wszelkie dolegliwości skórne, panaceum na suchą, pękającą skórę oraz prawdziwy pogromca blizn i rozstępów! Świetnie regeneruje skórę zniszczoną przez promienie UV, a więc wzorowo sprawdzi się również po wakacjach.

Do wykonania naszego masażu masło shea zostanie odpowiednio podgrzane, dzięki czemu zabieg stanie się źródłem maksymalnej przyjemności i pozostawi skórę gładką, elastyczną oraz dogłębnie odżywioną. No i pięknie!

Wyjątkowy masaż łączący w sobie wszelkie właściwości  egzotycznego masażu relaksacyjnego i dobroczynne działanie masła Shea.

Masło Shea to drogocenny kosmetyk, od tysiącleci ceniony za swoje właściwości pielęgnacyjne, upiększające i lecznicze. Pozyskuje się je z owoców drzewa masłowego które rośnie na ziemiach środkowej i wschodniej Afryki.  W Europie nazywa się je Masłoszem Parki, by uczcić jego odkrywcę nazwiskiem Park, w Afryce natomiast określa się je słowem Karite, co znaczy „życie”, Shea zaś oznacza „święty” . Ponieważ to roślina do tego stopnia wyjątkowa – jej drogocenne owoce mogą zbierać jedynie kobiety, w trakcie uroczystych zbiorów i to one tradycyjnie zajmują się pozyskiwaniem z nich oleju o dobroczynnych właściwościach.

Masło Shea służy urodzie i zdrowiu. Wiadomo, że leczy blizny i rozstępy, wszelkie podrażnienia i przyspiesza gojenie się ran, wzmaga odporność. Dzięki zawartości wielu kwasów oczyszcza skórę i przywraca równowagę tam, gdzie jej brakuje.  Dzięki wysokiej zawartości substancji niezmydlających z łatwością przenika przez skórę, niosąc swoje zbawienne działanie w głąb ciała. Pod oczyszczoną, wygładzoną i nawilżoną skórą wspomaga odbudowę osłabionych czy uszkodzonych naczynek krwionośnych. Ceni się je również przez to, co robi dla skóry w związku ze słońcem: z jednej strony wspomaga przyswajanie wszelkich witamin i energii pochodzących z promieni słonecznych, z drugiej zapobiega oparzeniom. Dla włosów i paznokci  – jest w stanie zniwelować skutki niewłaściwego ich traktowania, dzięki czemu poprawia ich wygląd i przyspiesza wzrost.

Na potrzeby naszego masażu masło zostanie podgrzane tak, by w kontakcie ze skórą było nie tylko lekarstwem i kosmetykiem, ale i źródłem przyjemności. Jego jedwabista konsystencja i piękny zapach to doskonałe uzupełnienie dla dotyku doświadczonej masażystki, którego dobroczynne właściwości  są jeszcze cenniejsze.  Ich połączenie to zarówno wspaniały zabieg dla ciała, jak i dla duszy.

MASAŻ NA ŻYCZENIE MOŻE BYĆ ROBIONY CIEPŁYM AROMATYCZNYM MASŁEM SHEA. 

Efekt Terapeutyczny: ***
Efekt Relaksacyjny: *****