Oferta
Masaż tantryczny
Masaż orientalny Tantryczny
Czas trwania Cena
120 min 500 zł
90 min 400 zł
60 min 300 zł
30 min 250 zł

Rytuał tantryczny jest ceremonią, której źródeł należy szukać w starożytnych  księgach orientu, pełnych prawd o rozwoju ducha,  oświeceniu umysłu i uświęcającym stosunku do ciała. Pierwszym krokiem,  na drodze do odpowiedniego jego przejścia jest chwila całkowitego spokoju i wyciszenia po to, by w trakcie móc pozostać biernym, spokojnym i przyjąć wszystkie jego dobrodziejstwa. Po drugie, prawdziwa tantra to nie relacja pomiędzy dwojgiem ludzi. To celebracja swojego „tu i teraz” , w którym wszystko co się dzieje  jest piękne, kompletne i nie potrzeba mu dodatkowego komentarza. Nie wolno jednak dopuścić, aby odbywało się w pośpiechu i niepokoju.  Stąd przyćmione  światło i łagodna muzyka, które tworzą aurę tajemniczości i prywatności.

Sam masaż, poprzez dotyk zgodny z odpowiednim przepływem energii, ma za zadanie wydobycie wszystkiego, co najlepsze z ciała, któremu zostaną okazane należne mu szacunek i czułość. W ten sposób wytwarza się energię życiową, która sprzyja zdrowiu i młodości, zwiększeniu świadomości swojego ciała i uwolnieniu jego potencjału. Tantra naucza, że jesteśmy godni wszelkiej przyjemności, jaką możemy otrzymać, a drogą do rozwoju jest miłość do samego siebie. Masażystka to tutaj nie partnerka, ale nauczycielka i przewodniczka na tej drodze, świadoma swojej szczególnej roli w rytuale, jakim z założenia jest masaż tantryczny. Dedykowany wyłącznie dorosłemu odbiorcy.

Masaż wykonywany również dla Par.

OBIEKT KLIMATYZOWANY. 

Efekt Terapeutyczny: **
Efekt Relaksacyjny: *****

Masaż tantryczny w Katowicach

Masaż orientalny tantryczny to technika pracy z ciałem, która ma za zadanie odprężyć oraz zrelaksować, a także wyciszyć ciało i umysł. Właśnie dlatego jest ona idealnym rozwiązaniem dla osób wykonujących stresującą pracę lub dla wszystkich tych, którzy pracują przez długi czas w jednej pozycji. Masaż orientalny tantryczny może w pozytywny sposób wpłynąć na kręgosłup oraz pomóc pozbyć się ciągłego napięcia mięśniowego. Dodatkowo cieszy się ogromną popularnością również wśród osób, które lubią wyzwania i chcą spróbować nowych doświadczeń. Oferowany przez nas masaż orientalny tantryczny w Katowicach jest wykonywany przez wysoko wykwalifikowane masażystki pochodzące z Bali, dzięki czemu może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy pragną choć na chwilę przenieść się do azjatyckich krajów. Rytuał masażu tantrycznego przebiega w pełnym spokoju, przy przyćmionym świetle oraz łagodnej muzyce, tworząc w ten sposób tajemniczą aurę.

Niezapomniane chwile z bliską osobą

Masaż tantryczny w Katowicach to także dobry sposób na spędzenie czasu z bliską osobą. Masaże dla dwojga, połączone ze słodkim poczęstunkiem oraz szampanem stanowią nowoczesną formę spędzania wolnego czasu. Masaż ten jest doskonałym sposobem na spędzenie razem walentynek bądź sprawienie oryginalnego prezentu urodzinowego drugiej osobie. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia sushi lub kwiatów. Nasz salon jest otwarty dla Państwa 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby móc udać się na masaż w weekend, a nawet we wszystkie święta z wyjątkiem 25 i 26 grudnia. Zapraszamy do rezerwacji terminu!