Oferta
Masaż hawajski Lomi Lomi
Masaż hawajski Lomi Lomi
Czas trwania Cena
120 min 350 zł
90 min 299 zł
60 min 269 zł

LOMI – LOMI – uzdrawiająca sztuka osiągania wewnętrznej harmonii. Jest metodą pracy z ciałem pochodząca z Hawajów. To głęboko uzdrawiająca postać masażu. Masażysta wykonuje ucisk dłońmi i przedramionami, a jego płynne i wprawne ruchy zapewniają osiągnięcie stanu głębokiej relaksacji.

Hawajczycy kochają życie i uważają, że człowiek jest na świecie po to, by być szczęśliwym. To przyjemność sprawia, że szybciej wracamy do zdrowia i osiągamy równowagę. Zrelaksowane ciało to zdrowe ciało. Masaż ma rozluźniać i wpływać na stan naszego ducha oraz swobodny przepływ życiowej energii.

Według filozofii LOMI LOMI to miłość jest podstawą wszelkiego uzdrawiania. Masażysta nie jest uzdrowicielem, on dotykiem i uciskiem pomaga przywrócić odpowiednie warunki, by organizm sam mógł zregenerować się i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Poczuj uzdrawiającą moc LOMI – LOMI. Zapisz się na ten niezwykły masaż.

Wszystko, co nas otacza, zdąża do jedności i współbrzmienia z energią wszechświata. W hawajskiej świątyni, w rytm tańca wykonywanego przez Kahunów wokół kamiennego ołtarza, dokonywał się rytuał odnowy Ceremonia oczyszczenia i uzdrowienia ciała, psychiki, duszy… Dziedziczony z pokolenia na pokolenie masaż szamanów z Wysp Hawajskich usuwa napięcia i uporczywe blokady psychofizyczne, poprawia ogólny stan organizmu, odnawia poczucie równowagi, wewnętrznego spokoju, jedności z sobą i ze światem.

Taneczna płynność dotyku masażysty przekazuje tropikalne ciepło oraz pozytywną energię dającą moc i chęć życia.. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem. Jest to masaż bardzo zmysłowy ze względu na wykonywanie płynnych, posuwistych ruchów wzdłuż ciała osoby masowanej.

MASAŻ NA ŻYCZENIE MOŻE BYĆ WYKONYWANY CIEPŁYM OLEJKIEM KOKOSOWYM. 

Efekt Terapeutyczny: ***
Efekt Relaksacyjny: **