Oferta
Ceremonia Hawajski Powiew Luksusu
Czas trwania Cena
120 min 549 zł (dla jednej osoby)
120 min 999 zł (dla dwóch osób)

Marzysz o urlopie na Hawajach?

Do wakacji daleko, ale już dziś poczuj ten hawajski błogostan i skorzystaj z naszej rewelacyjnej oferty. 

Zapraszamy na Hawajski Powiew Luksusu!

Ceremonia, która przeniesie Ciebie do bajecznego świata hawajskich wysp.

Zaczyna się od masażu stóp, następnie pobudzający zmysły peeling kokosowy, po którym doświadczysz pełnego odprężenia w trakcie Hawajskiego Masażu Lomi-Lomi, na zakończenie ceremonii – lampka wina.

Niepowtarzalny nastrój w połączeniu dźwięków subtelnej muzyki, zapachu egzotycznych kwiatów i odprężającej mocy masażu Lomi-Lomi.

Pragnąc zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu. Ceremonia na być niesamowitym przeżyciem, dlatego musi być idealnie dopasowana do Państwa potrzeb.

Ceremonia Hawajski Powiew Luksusu to wspaniałym pomysł na prezent dla najbliższej osoby.   

Świeży zapach kwitnących kwiatów i łagodne, taneczne ruchy to najlepsze, czego można szukać na wyspach Hawajów. One właśnie odgrywają główną rolę w naszej ceremonii, podczas której zadbamy o pielęgnację całego ciała, od stóp aż po czubek głowy.

Ceremonia obejmuje:

  • /30’/ Masaż stóp & kąpiel stóp w aromatycznej soli bocheńskiej, kozim mleku i kwiatach
  • /30’/ Peeling kokosowy
  • /60’/ Hawajski masaż Lomi-Lomi
  • Lampkę wina.

Mając na uwadze dobro Naszych Klientów, a przede wszystkim – zadowolenie z jakości oferowanych przez Nas usług, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację na wybrane Ceremonie – ten czas pozwoli Nam na dopracowanie wszystkich elementów wchodzących w skład Ceremonii, aby spędzone u nas chwile były niezapomniane. Nasze Ceremonie mogą okazać się dla Państwa wspaniałym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby z okazji rocznicy czy też urodzin.

OBIEKT KLIMATYZOWANY. 

Efekt Terapeutyczny: ***
Efekt Relaksacyjny: *****