Oferta
Tajski rytuał – Nowość – dla dwojga
Czas trwania Cena
1,5h 559zł

Połączenie najpopularniejszego masażu na świecie i romantycznego poczęstunku? – TAK!

Tajski rytuał dla dwojga trwający 1,5h – dla niej i dla niego!

  • godzinny masaż tajski klasyczny – idealne połączenie rozciągania z rytmicznym masażem i uciskami, aby zrównoważyć układ ciała i pobudzić przepływ energii. Ten masaż wykorzystuje tradycyjne tajskie techniki do wykonywania głębokich pozycji ciała mających szerokie oddziaływanie terapeutyczne, profilaktyczne i oczyszczająco – relaksacyjne z masażem rozluźniającym pod wpływem lekkich, ale zdecydowanych ruchów kojarzonych z jogą.
  • słodki poczęstunek & szampan/wino/kawa/herbata

Mając na uwadze dobro Naszych Klientów, a przede wszystkim – zadowolenie z jakości oferowanych przez Nas usług, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację na wybrane Ceremonie – ten czas pozwoli nam na dopasowanie wszystkich elementów wchodzących w skład Ceremonii, aby spędzone u Nas chwile były niezapomniane. Nasze Ceremonie dla Par mogą okazać się dla Państwa wspaniałym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby z okazji rocznicy czy też urodzin.

Na Państwa życzenie możemy zamówić dla ukochanej osoby bukiet kwiatów lub sushi (dodatkowo płatne według cennika kwiaciarni i restauracji).