Oferta
Masaż dla dwojga – rytuał Perfect Harmony
Czas trwania Cena
120 min 580 zł (dla dwóch osób)

W skład Rytuału wchodzi:

• dla niej: masaż twarzy /30 min/, peeling czekoladowy /30min/ i masaż
czekoladowy całego ciała /60 min/

• dla niego: masaż stóp /30 min/, peeling imbirowy /30min/ i masaż balijski
całego ciała / 60 min/

MASAŻ CZEKOLADOWY Z WYBRZEŻA KOŚCI SŁONIOWEJ

Rozbudź swoje zmysły czekoladą. Czekolada wykorzystywana podczas masażu przywraca skórze blask oraz dobroczynnie wpływa na samopoczucie. Wspaniale pielęgnuje skórę całego ciała, nawilża i poprawia jej koloryt oraz redukuje tkankę tłuszczową. Dodatkowo spowalnia proces starzenia i usuwa stres dzięki czekoladzie, która uwalnia hormony szczęścia. Zabieg może być wykonywany wraz z czekoladowym peelingiem całego ciała.

MASAŻ BALIJSKI 

Doświadczysz tradycyjnej techniki opartej na filozoficznej koncepcji przepływu energii i uzdrawiającej mocy akupresury, rozciągania, aromaterapii i refleksologii. Z pewnością dotyk dłoni masażystki będzie kojący, poczujesz egzotykę aromatów, hipnotyczną harmonię koloru i spokoju, masażystka użyje imbirowego masła shea, który pomaga w różnych stanach fizycznych i psychicznych- aromaterapia jest ważną częścią tej formy masażu. Wytchnienie dla ducha i umysłu, redukcja przemęczenia, bólu głowy i mięśni, stawów i kości.Skoncentrowania bardziej na holistycznej i duchowej stronie, mniej na fizycznej, masażystka zastosuje zamknięte techniki pięści i ruchy ugniatające dzięki czemu otrzymasz relaksujące i odmładzające doświadczenie.

TAJSKI MASAŻ STÓP

Jeden z najstarszych masaży tajskich, stosowany zarówno w celach leczniczych, jak i relaksacyjnych, polegający na pobudzeniu receptorów znajdujących się na stopach, dzięki czemu usprawnia się działanie układu nerwowego. Masaż może eliminować bóle głowy, kręgosłupa oraz wiele innych dolegliwości. To jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Masaż stóp sprawi, że polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Odpowiednio wykonywany masaż twarzy zwiększa ukrwienie skóry i mięśni, a to prowadzi do tego, że skóra twarzy otrzymuje więcej składników odżywczych – np kolagenu. Tych korzyści jest wiele, wystarczy, że przyjdziesz do nas na masaż a zobaczysz na własnej skórze – dosłownie. Jest niezwykle relaksującym masażem wpływającym pozytywnie na zmniejszenie zmarszczek, liftingującym, odprowadzającym limfę, a przede wszystkim uspakajającym i wyciszającym po ciężkim dniu. Skóra staje się lepiej odżywiona i napięta, składniki kremów lepiej się wchłaniają co w decydujący sposób zwiększa ich aktywność w skórze.

Efekt Terapeutyczny: **
Efekt Relaksacyjny: *****