Oferta
Masaż leczniczy kręgosłupa, karku, głowy i ramion
Czas trwania Cena
60 min 219 zł
30 min 150 zł

Celem masażu przeciwbólowego kręgosłupa jest leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu poprzez wykonanie określonych zabiegów manualnych, polegających na odpowiednim głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu oraz ucisku ciała. Wskazaniem do stosowania tego masażu są wszelkiego rodzaju zmiany kostno-stawowe oraz choroby reumatyczne, bóle kręgosłupa, itp.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MASAŻU LECZNICZEGO KRĘGOSŁUPA:

  • pomoże przywrócić prawidłowe funkcje uszkodzonego narządu ruchu, usprawni i zwiększy jego wydolność;
  • przyspieszy krążenie krwi powodując lepsze dotlenienie tkanek;
  • przyspieszy krążenie limfy, co poprawi przemianę materii.

Masaż ten eliminuje napięcia mięśniowe. Poprawia samopoczucie oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa

OBIEKT KLIMATYZOWANY.

Efekt Terapeutyczny: *****
Efekt Relaksacyjny: **

Masaż leczniczy Katowice – dla kogo jest polecany?

Siedząca praca, życie w stresie i ciągły pośpiech powodują, że w ciele pojawiają się napięcia mięśniowe i bóle, które sprawiają dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Nie od dziś wiadomo, że jednym z najlepszych sposobów na leczenie wszelkich dolegliwości związanych z układem ruchu jest masaż. Dla osób, które cierpią na różne schorzenia i bóle kręgosłupa, mięśni czy stawów proponujemy masaż leczniczy w Katowicach w naszym salonie Aturi. Celem masażu przeciwbólowego kręgosłupa jest leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu poprzez wykonanie określonych zabiegów manualnych, polegających na odpowiednim głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu oraz ucisku ciała. Masaż kręgosłupa w Katowicach wykonywany jest przez nasze doświadczone masażystki pochodzące z Bali. Posiadają one wszelkie niezbędne umiejętności, co przyczynia się do tego, że masaż skutecznie eliminuje napięcia mięśniowe, poprawia samopoczucie oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa. Poza tym masaż leczniczy w Katowicach w naszym salonie Aturi jest przeznaczony nie tylko dla osób, które odczuwają bóle, ale także dla tych, którzy szukają odprężenia i relaksu dla swoich mięśni.

Masaż kręgosłupa Katowice – dlaczego warto nas wybrać?

Masaż leczniczy jest przede wszystkim wykonywany przez profesjonalistki przy użyciu kosmetyków i produktów sprowadzanych z Indonezji. Naszym dużym atutem jest fakt, że pracujemy 7 dni w tygodniu i prawie przez cały rok, dlatego mogą Państwo korzystać z naszych usług w dowolnym momencie. Nasza oferta jest także elastyczna i dopasowana indywidualnie do potrzeb klientów. Jednym z wykonywanych przez nas zabiegów jest masaż kręgosłupa. Przede wszystkim redukuje on ból miejscowy, skutecznie odpręża i relaksuje. Zabieg przywraca też prawidłowe funkcje uszkodzonego narządu ruchu, usprawnia i zwiększa jego wydolność, przyspiesza krążenie krwi, powodując lepsze dotlenienie tkanek oraz przyspiesza krążenie limfy, przyspieszając jednocześnie przemianę materii. Masaż leczniczy w Katowicach w naszym salonie Aturi przynosi więc wiele korzyści, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty naszych zabiegów i masaży.